SAP QUALITY AND PRODUCTION CONSULTANT

GRUPA AKCJA JOB

LIBRA EUROPE  - Agencja Doradztwa Personalnego - NR CERTYFIKATU 9778

 realizuje dla swojego Klienta z branży produkcyjnej na stanowisko:

SAP Quality and Production Consultant

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Zadania:

  • Modelowanie, nadzór, optymalizacja i rozwój procesów zarządzania jakością w systemie SAP QM włącznie z testowaniem i przygotowaniem dokumentacji
  • Analiza bieżących problemów i ich rozwiązywanie
  • Współpraca w wypracowywaniu alternatywnych metod rozwiązywania problemów
  • Tworzenie koncepcji, strategii oraz list/schematów procesów i funkcji
  • Utrzymywanie profesjonalnych kontaktów z doradcami zewnętrznymi oraz klientami wewnętrznymi
  • Udział w projektach międzynarodowych oraz krajowych
  • Kierowanie i zarządzanie projektami IT dotyczącymi zarządzania procesami jakościowymi
  • Doradztwo i szkolenie Key-users
  • Przygotowywanie materiałów szkoleniowych i przeprowadzanie szkoleń

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne
  • Doświadczenie z zakresu SAP QM, PP, PPS oraz wiedza dotycząca powiązań SAP z innymi systemami/modułami
  • Bardzo dobra znajomość procesów zarządzania jakością
  • Znajomość zasad zarządzania projektem
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • Gotowość do podróży służbowych

Mile widziane:

  • Wykształcenie wyższe o specjalizacji zarządzanie produkcją lub ekonomia przedsiębiorstwa
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość j. niemieckiego

Warunki:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (3 miesięczny okres próbny, umowa na czas nieokreślony)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, nagrody regulaminowe po roku pracy, system premiowy
  • Program ubezpieczenia grupowego
  • Możliwość korzystania z Pracowniczej kasy Zapomogowo-Pożyczkowej
  • ZFŚS
  • Dofinansowanie do posiłków

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupę Akcja Job zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

projekt strony: feist.pl