MAGAZYNIER - CHORZÓW NIEDŹWIEDZINIEC

GRUPA AKCJA JOB

LIBRA EUROPE - Agencja Pracy Tymczasowej - NR CERTYFIKATU 9778

 dla swojego Klienta, poszukuje osób na stanowisko:

 MAGAZYNIER

Miejsce pracy: Chorzów - Niedźwiedziniec

Wymagania:

  • Dyspozycyjność
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze wózków widłowych
  • Wysoka motywacja

Zadania:

  • Kompletowanie zamówień na magazynie do wysyłki
  • Obsługa skanerów
  • Wypełnianie niezbędnej dokumentacji

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na pełny etat
  • Wynagrodzenie 1900,00 – 2200,00 zł brutto
  • Praca Pn-Pt (6:00 – 14:00 ; 14:00 – 22:00)
  • Przejęcie przez Klienta po okresie próbnym (3mc)

Warunki po przejęciu:

  • Umowa o pracę
  • Pakiet medyczny – Medicover
  • Pakiet sportowy – OK
  • Ubezpieczenie grupowe – PZU
  • Kasa Zapomogowo Pożyczkowa

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dołączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupę Akcja Job zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

projekt strony: feist.pl