Praca Francja - Legalna praca za granicą

Aby zapoczątkować i rozwinąć działalność biznesową w nowym miejscu, należy najpierw zapoznać się z mechanizmami gospodarczymi oraz prawnymi danego państwa. Dlatego też Akcja Job w ramach swoich struktur wyodrębniła grupę francuskich i polskich ekspertów o różnorodnym wykształceniu, zróżnicowanych doświadczeniach i spojrzeniu na biznes praca Francja to legalna praca za granicą. Wraz z nimi, współpracuje także zespół profesjonalistów z wielu dziedzin takich jak: handel międzynarodowy, prawo finansowe i gospodarcze, prawo pracy i delegowanie pracowników na rynki UE, którzy będą służyć Państwu pomocą w realizacji Państwa planów biznesowych na rynku francuskim. Praca Francja polecamy legalna praca za granicą.

Nasze usługi skierowane są zarówno do firm, które działalność na rynku francuskim już rozpoczęły, jak również dla organizacji, które swoją ekspansję na rynek francuski dopiero planują. Praca Francja, wspieramy i pomagamy firmom na każdym etapie ich działalności - legalna praca za granicą.

Służymy pomocą w trakcie tworzenia Państwa firmy na rynku francuskim, jak również podczas pierwszych lat jej działalności:

  • pomagamy w zakładaniu działalności gospodarczej we Francji.
  • oferujemy pomoc w otwieraniu biur/filii.
  • nasze usługi obejmują także rekrutację personelu oraz sporządzanie umów o pracę w oparciu o francuskie ustawodawstwo.
  • pomagamy w załatwieniu wszystkich formalności w zakresie spraw skarbowych i socjalnych.
  • oferujemy pomoc w nawiązaniu kontaktów biznesowych, a także pomoc w negocjacjach oraz sporządzaniu umów handlowych.

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 
 
 
 
 
projekt strony: feist.pl